ساده‌زیست نبودن برخی شهرداران آزارم می‌دهد

adminseo طبیعی

به گزارش فارس از اصفهان عباس رضایی بعد از ظهر امروز در نشست دهیاران و شهرداران استان اصفهان اظهار کرد: در شرایط فعلی دشوار و سخت است، اما معتقدیم دولت  غربت خاصی در شرایط تحریم فعلی دارد.

استاندار اصفهان ادامه داد: امروز صدای پای جنگ نیست که امروز خود جنگ است و آن‌ هم جنگ اقتصادی بسیار سخت که نظام با تمام وجود، عزت و افتخار مقابل آن ایستاده است.

وی تصریح کرد: پیش از قبول مسؤولیت استانداری اصفهان تصوراتی در حوزه مدیریت داشتم، اما مسائل از پیچیدگی خاصی برخوردار است که به عنوان کسی که از سال 58 به بعد مسؤولیت‌هایی را عهده‌دار بودم می‌گویم شرایط خاصی را سپری می‌کنیم.

رضایی خاطرنشان کرد: مسؤولان سایر کشورها از این که ما در شرایط جنگی با قدرت ایستاده‌ایم کشتی و پهپاد دشمنان را در خلیج فارس متوقف می‌کنیم ابراز تعجب می‌کنند.

استاندار اصفهان در توصیه‌ای به دهیاران و شهرداری‌ها بیان کرد: خودتان را با آن‌هایی که رسمی هستند مقایسه نکنید، بلکه با آن‌هایی مقایسه کنید که حاضرند 500 هزار تومان بدهند تا جوانان‌ها مشغول به کار باشد و دچار مشکلات روانی نشود.

وی اضافه کرد: دوران مدیریت های سنتی به پایان رسیده و در عصر فناوری اطلاعات قرار داریم، نوآوری در درآمد و منحصر نشدن به تراکم‌ها نیاز به تدبیر دارد و شوراهای شهر باید این راه‌ها را ارائه کنند، مدیری موفق است که راه های نو را در پیش بگیرد.

رضایی اضافه کرد: نیازمند تحول اداری در راستای کاهش بروکراسی هستیم، اگر دیگران می‌دزدند شما ندیدید، فساد در شهرداری‌ها جدی است و هر روز اعتراضاتی در این رابطه به دفتر من می‌رسد، بروید برای رفع این‌ها فکری کنید.

استاندار اصفهان تصریح کرد: ساده‌زیست نبودن شهرداران من را آزار می‌دهد، تفکر طاغوتی مآبانه را کنار بگذارید و این را از خودتان شروع کنید.

وی عنوان کرد: در آستانه انتخابات مجلس هستیم، همه عزیزانی اسم آن‌ها از صندوق خارج می‌شود برای ما محترم هستند، هیچ کس حق ندارد حق الناس را زیر پا بگذارد و اگر خطایی ببینم همان روز برخورد می‌کنم.

رضایی اظهار کرد: نباید گرایش و تفکرات خودمان را در اجرای فرآیند انتخابات دخالت دهیم، اصل سیاست‌های نظام اسلامی و دولت  است و اگر کسی سیاست‌های دولت را قبول ندارد جایی در فرآیند اجرایی ندارد.

به گزارش خبرگزاری فارس، عباس رضایی بدون ارائه توضیح بیشتر اشاره کرد: بسیاری از آرزوهای 15 ساله مردم استان در حال برآورده شدن است.

شاید دوست داشته باشید:

چرا با حمله به آرامکو قیمت نفت ۱۰۰ دلار نشد؟

به گزارش تسنیم، به نقل از اینتترنشنال بیزینس تایمز،  افزایش ناگهانی قیمت نفت در هفته گذشته کابوس کمبود نفت را  یادآوری […]

درخواست زیاده‌خواهانه عادل الجبیر از اروپا علیه ایران

به گزارش ایسنا، عادل الجبیر، وزیر مشاور عربستان در امور خارجه در گفت‌وگو با شبکه العربیه گفت: عربستان گزینه‌های متعددی […]

مراسم رژه نیروهای مسلح در خلیج‌فارس

گروه عکس الف،  ۳۱ شهریور ۱۳۹۸، ۱۱:۱۷  3980631070 در این رژه علاوه بر یگان‌های پیاده، یگان‌های شناور سطحی و زیرسطحی و […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *